Do Freeworku se stěhují první nájemci

22. 8. 2022

Technologická společnost Hella, která sídlí v Mohelnici na Šumpersku, přesunula část svých aktivit na prestižní adresu administrativní budovy Envelopa Office Center v Olomouci. Zázemím se jí stane nově otevřené coworkingové pracoviště FreeWork, které reflektuje potřeby moderního podnikání a poskytuje firmě nové obchodní příležitosti.

Firma Hella, která vyrábí špičkové osvětlovací systémy pro automobily, zažívá tento rok dynamický vývoj. V rámci strategických projektů eviduje větší poptávku po svých službách a zároveň se stala součástí světové skupiny Forvia, sedmého největšího dodavatele součástek v automobilovém průmyslu. Rychle expandující společnost nyní otevřela své vývojové centrum v nejmodernější administrativní budově ve střední Moravě.

„Nové prostory v Olomouci jsou signálem budoucnosti tohoto odvětví a zároveň důvěry v naše zaměstnance. Ti si pochvalují časovou úsporu, kterou tímto krokem získali. Umístění nových prostor v Olomouci má však i další strategický a ekonomický rozměr, naše firma se může stát atraktivní i pro potencionální zájemce,“ říká za společnost Hella vedoucí designu a vývoje Vladimír Till.

Servisované kanceláře umožnují nájemcům více času soustředit se na jejich firemní vývoj, neboť se nemusí starat o výstavbu prostor, úklid či nábytek. Zázemí v žádané administrativní budově nejvyššího standardu zvyšuje firmám také prestiž a možnost navázání nových obchodních kontaktů.

Více o kancelářích FreeWork naleznete na webu konceptu.

Mohlo by Vás také zajímat

    Chcete si pronajmout kanceláře v Envelopa Office Center?

    Přijďte se k nám podívat na vlastní oči. Rádi Vás provedeme. Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.