Envelopa Office Center láká nájemníky. Dalším je firma Ardon

18. 3. 2024

Jako dobrá adresa se mezi firmami v širším regionu prezentuje administrativní budova Envelopa Office Center. Nyní získává dalšího nájemce zvučného jména. Novým sousedem v prvotřídních kancelářích našeho moderního administrativního centra je úspěšná společnost Ardon Safety, jeden z předních výrobců i prodejců prémiových pracovních oděvů a obuvi značky ARDON®.

 

Smlouvy jsou podepsány, stěhovat se budou v závěru léta a v říjnu zahájí provoz. „Těší mně, že se Ardon rozhodl spojit svůj úspěšný firemní rozvoj s přestěhováním právě do našich prostor,“ uvedl obchodní ředitel skupiny Redstone Jan Lukáš.
K rozhodnutí přestěhovat sídlo firmy do Olomouce řekl CEO společnosti Ardon Safety Tomáš Voženílek: „Přestěhovat naše sídlo do Olomouce byl další logicky krok v našem úspěšném firemním rozvoji. Už několik let podporujeme nejrůznější místní sportovní i kulturní život a máme tady už několik let i sklad, takže budeme zase pohromadě.“ A proč právě budova Envelopa Office Center? „Je to nádherná moderní budova v samotném centru Olomouce, která je navíc v souladu s udržitelností, což je pro nás také velmi blízké téma. Moc se sem těšíme,“ dodal Tomáš Voženílek
O prostory v moderním administrativním objektu má zájem řada firem. Kromě kancelářských prostor jsou v parteru domu také prodejny a navíc i oblíbená restaurace michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse.

Mohlo by Vás také zajímat

    Chcete si pronajmout kanceláře v Envelopa Office Center?

    Přijďte se k nám podívat na vlastní oči. Rádi Vás provedeme. Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.