Firma Simba Power našla své nové sídlo v Envelopa Office center

17. 4. 2024

Administrativní budova Envelopa Office Center, která vytvořila na adrese tř. Kosmonautů prestižní byznysovou destinaci, letos přivítala v řadách svých nájemců další perspektivní firmu. Je jím společnost Simba Power, jenž se zaměřuje na poskytování moderních řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie, energetické efektivity a technologických inovací. Firma zde vybudovala své sídlo a chystá další dynamický rozvoj.

 

Envelopa Office Center jsme si vybrali z několika důvodů. Naše firma si buduje silný brand v oblasti obnovitelných zdrojů, a proto potřebujeme kvalitní a reprezentativní prostory. Envelopa Office Center je jedna z nejmodernějších budov v Olomouci. Zaujala nás natolik, že jsme se rozhodli do ní přenést své sídlo a vybudovat zde kompletní zázemí pro naše zaměstnance. Jako velkou výhodu vnímáme flexibilitu prostor a strategickou polohu budovy. Moderní stavba navíc splňuje podmínky pro udržitelnost. Ta je pro naše podnikání a filozofii zásadní,“ říká jednatel společnosti Pavel Stolarik.
Filozofii firmy, která se specializuje na fotovoltaická zařízení, je totiž spojení kvality, spolehlivosti a respektu k životními prostředí. „Chceme zúročit naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro pokrok, proto usilujeme o to být lídrem v transformaci energetického průmyslu směrem k udržitelné budoucnosti. Prostory v EOC plně naplňují naši vizi do budoucnosti,“ říká dále Stolarik.

Mohlo by Vás také zajímat

    Chcete si pronajmout kanceláře v Envelopa Office Center?

    Přijďte se k nám podívat na vlastní oči. Rádi Vás provedeme. Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.