Jarní charitativní bazárek Nadace Heleny Morávkové má rekordní výtěžek

6. 6. 2024

Již tradiční charitativní bazárek Nadace Heleny Morávkové se letos na začátku června uskutečnil v atriu Envelopa Office Center. K prodeji zde byly módní kousky, boty a ručně vyráběné šperky z minerálních kamenů. Díky vysoké návštěvnosti byl bazárek mimořádně úspěšný a vybrán byl rekordní výtěžek. Ten je věnován mobilnímu hospici Nejste sami.

 

„Zájem o bazárek a vysoká účast nám udělaly velkou radost a za krásný výtěžek 160 000 Kč jsme moc vděční. Celou částku věnujeme na pořízení přenosného ultrazvuku pro mobilní hospic NEJSTE SAMI,  který umožňuje lidem v Olomouckém kraji důstojný konec života v domácím prostředí. Jde o mimořádnou službu pacientům a pomoc rodinám nemocných, která je velmi prospěšná a důležitá. Děkujeme, že jste nám ji pomohli podpořit. Od srdce si toho vážíme,“ říká zakladatelka nadace Helena Morávková.

Součástí akce byl i doprovodný program. Pozvání na akci přijala například colour terapeutka Martina Marvanová, která přítomným dámám poskytovala stylistické rady a barevná doporučení.

„Velké díky patří určitě i všem dobrovolníkům, kteří se s ochotou a úsměvem podíleli na organizaci, protože bez nich by to prostě nešlo. Ze srdce chceme poděkovat také Bistru Paulus a Bistru Helen, jimž vděčíme za občerstvení, a Envelopa Office Center za poskytnutí svých prostor,“ říká dále Morávková.

Fotoreport akce zajistila Barbora Gajová.

Mohlo by Vás také zajímat

    Chcete si pronajmout kanceláře v Envelopa Office Center?

    Přijďte se k nám podívat na vlastní oči. Rádi Vás provedeme. Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.