Ladies Club s Markétou Hrubešovou představil zajímavé hosty

20. 5. 2024

V květnu se v atriu budovy Envelopa Office Center uskutečnil tradiční Ladies Club pořádaný Okresní hospodářskou komorou Olomouc. Cílem každoročního setkání je propojovat navzájem ženy působící v byznysové sféře, usnadnit jim navázání kontaktů, spolupráci i vzájemnou inspiraci.

 

Networkingový večer odstartovaly na pódiu rozhovory se třemi zajímavými ženami, které vedla moderátorka večera, herečka Markéta Hrubešová. Jednou ze zpovídaných žen byla CEO skupiny REDSTONE Romana Benešová. Uznávaná top manažerka zavzpomínala na své kariérní začátky, podělila se o zkušenosti z byznysového prostředí a první dojmy z řízení naší skupiny.
Debata se dotkla životních zkušeností v oblasti rozhodování, řízení týmů, významu intuice v manažerské práci, práce s mladými lidmi, včetně nejrůznějších manažerských „vychytávek“. Řeč přišla i na osobnější témata, manžela a rodinu.
Dalšími hosty večera byla známá moderátorka Světlana Witowská a Věra Zukalová, ambasadorka onkologických pacientů v olomoucké fakultní nemocnici.
Večer završilo pozvání na raut od Petry Paulusové, jejíž manžel Roman Paulus společně se svým týmem Bistro Paulus připravil bohaté menu.

Gratulujeme organizátorům k povedenému eventu a těšíme se na další ročník!

Mohlo by Vás také zajímat

    Chcete si pronajmout kanceláře v Envelopa Office Center?

    Přijďte se k nám podívat na vlastní oči. Rádi Vás provedeme. Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.